Oblasti podnikání

Diagnostika

Naše divize Diagnostika se specializuje na komplexní diagnostiku průmyslových převodovek a pohonů. Naše služby zahrnují diagnostiku všech možných typů převodovek a pohonů, abychom zajistili optimální výkon a spolehlivost vašich zařízení. Díky našemu zkušenému týmu techniků a moderním diagnostickým technologiím jsme schopni identifikovat a řešit potenciální problémy ještě předtím, než dojde k jejich poruše.

S námi můžete mít jistotu, že vaše průmyslové zařízení bude vždy fungovat bezchybně a efektivně.

Oprava a servis

Naše sesterská společnost GEAR SERVICE s.r.o. se specializuje na opravy a servis všech druhů průmyslových převodovek, pohonných ústrojí a technických zařízení. Jsme tady pro vás, pokud již došlo k závadě nebo poškození vašeho zařízení a potřebujete rychlou a efektivní opravu.

Naši profesionální a zkušení technici mají bohaté zkušenosti s opravami různých typů zařízení, od elektroniky a spotřební elektroniky až po průmyslová zařízení a stroje. Díky modernímu vybavení a technologiím jsme schopni rychle identifikovat závadu a provést opravu s minimálním časovým zpožděním.

Naše služby zahrnují diagnostiku závady, náhradní díly, opravu a nastavení zařízení a konečnou kontrolu, abychom se ujistili, že vaše zařízení funguje správně a bez problémů. Důkladně se zaměřujeme na kvalitu našich služeb a spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě.

Nemusíte se obávat, že vaše zařízení bude mimo provoz déle než je nezbytně nutné. Naše společnost GEAR SERVICE s.r.o. se snaží co nejrychleji reagovat na vaše potřeby a zajistit, aby vaše zařízení bylo

co nejdříve opraveno a vráceno do provozu. Pokud potřebujete profesionální a spolehlivou opravu vašeho zařízení, obraťte se na nás a my se postaráme o vše potřebné.

Pokud potřebujete profesionální a spolehlivou opravu vašeho zařízení, obraťte se na nás a my se postaráme o vše potřebné. S námi můžete mít jistotu, že vaše zařízení bude v bezpečných rukou a že oprava proběhne rychle a efektivně.

Výzkum a vývoj

Ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni, konkrétně s katedrou aplikovaných věd, provádíme výzkum a vývoj nových systémů a technologií, které nás staví o krok před konkurencí. Díky této spolupráci jsme schopni neustále inovovat a vyvíjet produkty, které jsou spolehlivé a bez závad.

Naše vášeň pro inovace a moderní technologie nás motivuje k neustálému zdokonalování a posouvání hranic. Máme hrdost na naše výsledky v oblasti výzkumu a vývoje a věříme, že díky nim dokážeme lépe porozumět potřebám našich zákazníků a přinést na trh produkty, které budou
přinášet skutečnou hodnotu.

Sledujte náš web a buďte první, kdo si vyzkouší naše revoluční novinky.