O nás

Jsme technologická společnost, která se specializuje na hi-tech diagnostické systémy pro průmyslové převodovky. 

S více než desetiletou zkušeností v oboru disponujeme širokým know-how a dokážeme poskytnout našim zákazníkům prvotřídní služby a technologické řešení.

Mezi naše zákazníky patří kamenolomy, betonárny a cementárny, cukrovary a lihovary, výrobní a zpracovatelské továrny různého charakteru (textilky, chemičky), společnosti automotive, pivovary a mnoho dalších typů provozů.

Monitoring a optimalizace výkonu

Naše diagnostické systémy jsou navrženy tak, aby umožnily průmyslovým podnikům monitorovat a optimalizovat výkon svých převodovek a minimalizovat tím riziko výpadků. Díky našim inovativním technologiím a analytickým nástrojům jsme schopni poskytnout detailní informace o stavu zařízení a doporučit vhodná opatření pro jeho údržbu a servis.

Úspora času i peněz

S našimi diagnostickými systémy získáte nejen důležité informace o stavu vašich průmyslových převodovek, ale také ušetříte čas a peníze díky prevenci problémů a plánování údržby. Spolupráce s námi vám přinese jistotu a klid, že vaše zařízení budou fungovat bez problémů a s maximálním výkonem.

Tým specialistů k dispozici

Náš tým odborníků je připraven vám pomoci s jakýmkoli požadavkem nebo dotazem týkajícím se diagnostiky průmyslových převodovek. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb.